instagram izlenme hilesi
Genel

Volim Nerede Satılır?

Takipçi Satın Al

Volim Nerede Satılır? Bir tür bira olan volim fermente alkollü içecek olarak bilinir ve içerisindeki alkol oranı 14.4’tür. Diğer biralar ile karşılaştırıldığında alkol oranı yaklaşık üç katıdır. Volim nerede satılır diye merak edenler mahallelerde bulunan tekel bayiler de dahil olmak üzere pek çok yerde bu içeceği bulabilir. Özellikle perakende zincir mağazalarda bulmak daha kolaydır. Volim fiyatlarında yapılan ciddi oranlı zamlarla birlikte talebinde biraz daha azalma görülür. Farklı meyve aromalarına sahip olan bu alkollü içkide her damak tadına hitap eden seçenekler mevcuttur. Bu biranın diğer klasik biralar gibi içtikten sonra midede şişkinlik yapmaması en çok tercih edilme nedenleri arasında yer alır. Kullanıcı volim sonrasında midesinde bir rahatsızlık hissetmez.Volim Shot Güncel Fiyat

Aromasına ve miktarına göre volim shot güncel fiyat aralıkları değişiklik gösterebilir. Ayrıca alkollü içeceklere yapılan zamlar da fiyatlarda değişmelere yol açabilir. 2022 yılı Eylül ayı güncel fiyatlarına göre bu içecek 50 TL civarlarında alıcı bulur. Çok sayıda tekel bayi ve markette bu fiyatlardan volim bulmak mümkündür. Son dönemde alkollü içeceklere yapılan %35’lik zam sonrasında volim fiyatları 50 Türk lirasına yükselmiştir. Bu fiyat 24 cl şişeler için geçerlidir. İçerisindeki alkol oranına göre fiyatlar tüketiciler tarafından son derece uygun olarak değerlendirilir. Meyve aromalı içecek sevenler için ideal olan volim kolay içilebilmesi sebebiyle sıklıkla tercih edilir.

Volim Çeşitleri Ve Fiyatları Hangileri?

Volim fermente alkollü içecek kendi içerisinde meyve aromalarına göre çeşitlere ayrılır. Tüm aromalar için fiyatlar sabit tutulmuştur. Satışa sunulan aromalı volim çeşitleri enerji içeceği aromalı, karpuzlu, shot karpuz çilek volim, bira, çilek, 14.4 limonlu, kolalı, sade, karışık meyveli, elmalı, limonlu, aromatize şarap bazlı, vişneli, fondepp şeklindedir. En çok tercih edilen volim türü genellikle vişneli olandır. Çeşidin fazla olması sayesinde herkes kendi damak lezzetine uygun olan içeceği bulup satın alabilir. Büyük perakende marketlerde volim çeşitleri daha fazla olacaktır. Fiyatların 50 TL ile sabit olması sayesinde en yakın tekel bayiden ya da marketten rahatlıkla volim çeşitleri ve fiyatları hangileri diye bakılabilir.

14.4 Limonlu Volim65,00 TL
14.4 Volim Redbull60,00 TL
14.4 Çilekli Volim60,00 TL
Volim Sade60,00 TL
Volim Enerji İçeceği Aromalı60,00 TL
Volim Karışık Meyveli60,00 TL
Volim Karpuz Aromalı60,00 TL
Volim Kola Aromalı60,00 TL
Volim Shot Karpuz Çilek60,00 TL
Volim Shot Votka60,00 TL
1 Litre Volim190,00 TL

Volim Meyveli Fiyatları

Aromalı içecek sevenlerin sıklıkla tercih ettiği volim birden fazla seçeneğe sahiptir. Herkes rahatça erişebilmesi için volim meyveli fiyatları tüm türler için aynı tutulur. Meyveli olması nedeniyle dışarıdan ilk bakıldığında volimin alkol olduğu pek anlaşılmaz. Tekel bayilerde genellikle limonlu, kavunlu, karpuzlu, elmalı ve vişneli olmak üzere beş meyve aroması satılır. Meyve aromasından dolayı içerken kokusu rahatsızlık vermez ve içmesi kolaydır. Bu nedenle volim tercih eden kişi sayısı yüksektir. İçeriğine bakıldığında volim bira beyaz şarap, şeker, su ve limon gibi malzemelerle hazırlanır. Bu nedenle halk arasında volime alkollü kokteyl ismi de verilir.

Volim Neyle İçilir?

Alkol tüketen kişiler volim neyle içilir sorusuna genellikle Redbull enerji içeceği yanıtını verir. Volim ile Redbull karıştırıldıktan sonra ortaya güzel bir tat çıkar. Ancak çarpıntısı olan kişilerin bu karışımı içmeleri tavsiye edilmez. Aksi halde istenmeyen olumsuz durumlar ortaya çıkabilir. İki içeceği karıştırmak yerine doğrudan Volim içeceğinin enerji içeceği aromalı olan türleri de tercih edilebilir. Volim biranın birden fazla çeşidinin olması her zevke uygun seçenekleri bulmayı kolaylaştırır. Volim enerji içeceği aromalı tür için fiyatlar diğer aromalar ile aynı olacaktır. İçeceğin yanında atıştırmalık olarak ise cips, kuruyemiş, kraket gibi farklı damak lezzetlerine göre atıştırmalıklar tüketilebilir. Bunları tercihe göre çeşitlendirmek mümkündür.

Sıkça Sorulan Sorular?


Kıbrıs Alkol Fiyatları
Sarhoşluk Nasıl Geçer?

5/5 - (1 vote)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu