instagram izlenme hilesi
Pratik Bilgiler

İnstagram Öne Çıkan Hikayeleri İndirme

Takipçi Satın Al

İnstagram Öne Çıkan Hikayeleri İndirme Nasıl Yapılır? 24 saat süre ile görünen ve süresi dolduğunda otomatik olarak kaybolan instagram hikayeleri ses, video ve görüntü paylaşımlarından oluşur. Uygulamanın üst kısmında bulunan bu hikayelerin kimlerle paylaşılacağı kullanıcı tercihlerine göre değişir. Hikayeleri görebilmek için üzerine dokunmak yeterlidir. Açıldıktan sonra hikayeler ön sıralardan son kısma geçer ve izlenenlerin arasında görünür. Kullanıcılar isterlerse paylaştıkları hikayeleri öne çıkanlar arasına koyabilirler. İnstagram öne çıkan hikayeleri indirme özelliği de var olup android ve iphone telefonlar için farklı şekillerde indirme yapılabilir. Normalde hikayeler izlenme ve ilgi sırasına göre görülür. Öne çıkanlarda ise kullanıcılar kendileri sıralama ve isimlendirme yapabilirler.İnstagram Öne Çıkan Hikayeler Nasıl İndirilir?

İnstagram öne çıkan hikaye indirme özelliğini kullanabilmek için öncelikle hikayelerin herkese açık paylaşılmış olması gerekir. Hikayenin yanında bulunan üç noktaya tıklanır ve hikayenin bağlantısı kopyalanır. Ardından bu bağlantı adresi Story Saver uygulamasında bulunan arama kısmına yapıştırılır. Kopyala yapıştır yaptıktan sonra hikayenin yüklenmesi beklenir. Daha sonra indir seçeneği aktif olur ve buna tıklanarak öne çıkan instagram hikayesi işlem yapılan cihaza kaydedilir.

Bu işlem instagram hikaye kısmında paylaşılan tüm fotoğraf ve videolar için yapılır. Görüntü kalitesinin düşmemesi ve sorunsuz şekilde indirme yapabilmek için buna özel olarak geliştirilmiş uygulamalara ihtiyaç olacaktır. Bir hikayeyi indirebilmek için görünüm süresi dolmadan bağlantı adresini kopyalamış olmak gerekir. Bu sayede instagram öne çıkanlar kaydetme işlemi başarılı olacaktır.

İnstagram Öne Çıkanlar Oluşturma Ve Kaydetme

Hem kurumsal hem de bireysel hesaplar tarafından kullanılan instagram hikayeleri en çok kullanılan özelliklerden biridir. 24 saat sonra otomatik olarak kaybolan bu hikayelerin kalıcı olabilmesi için öne çıkanlar kısmı geliştirilmiştir. Kullanıcının profil bölümünde yer alan öne çıkanlar profilde daima görünecek içeriklerden meydana gelir. İnstagram öne çıkarma indirme ile bu içerikler telefon ya da bilgisayar gibi cihazlara kaydedilebilir. Öne çıkanlar kısmını oluşturabilmek için profilde sol bölümde yeni dairesi kullanılır ve hikaye arşivinden istenen hikaye seçilir. Öne çıkanlar kısmı hazırlanırken kullanıcılar tercihlerine göre kapak resmi ve isim koyabilirler. Seçim yapıldıktan sonra öne çıkanlar daire biçiminde görünür. Bunlara istenilen zamanda göz atılarak indirme yapılabilir.

İnstagram Öne Çıkan Hikaye İndirme

Uygulamalardan yararlanılarak instagram öne çıkanlar indirme işlemi yapılabilir. Bu işlem için uygulama seçerken uygulamanın güvenli olup olmadığını kontrol etmek gerekir. Aksi halde cihaz zararlı yazılımlara maruz kalabilir. Paylaşılan tüm hikayeleri içerik fark etmeksizin indirmek mümkündür. Öne çıkan hikayeleri indirme yaparken içeriğin türüne bakılmaksızın doğrudan bağlantı kopyalanır ve kaydetme yapılır. İndirme yapılabilmesi için hesaptan uygulamanın galeriye erişmesine izin verilmiş olmalıdır. İzin kısmı tamamlandıktan sonra istenen hikaye indirilebilir. Genellikle bu işlem için geliştirilen uygulamalar Android cihazlar için olup iOS için daha detaylı araştırma yapılmalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular?

İnstagram Video Nasıl İndirilir?
İnstagram Sesli Arama Geçmişi Silme

5/5 - (3 votes)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu