instagram izlenme hilesi
Genel

İnstagram Takip Etmeyenleri Bulma Sitesi

Takipçi Satın Al

İnstagram Takip Etmeyenleri Bulma Sitesi Nedir ve Ne İşe Yarar? İnstagram kullanıcılarının bazıları için takipçi sayısı ekstra öneme sahiptir. Bu sayının mümkün olduğunda yüksek olmasını isterler. Hesaba eklenen her yeni takipçi için kullanıcıya bildirim gönderilir. Platformun gizlilik politikası gereğinde takibi bırakan kullanıcılar için bilgilendirme yapılmaz. Bu tür durumlarda instagram takip etmeyenleri bulma sitesi benzeri uygulamalar ilgi görür.

Binlerce takipçisi olan kişiler için kimin takipten çıktığını tek tek bulmak zor olacaktır. Bunun yerine doğrudan siteden ve uygulamadan destek almak işe yarayacaktır. Ancak site ya da uygulama seçerken dikkatli olmak gerekir. Bazı içerikler zararlı olabileceğinden beklenmedik olumsuz durumlarla karşılaşma olasılığı yüksektir.

Takipçi bilgilerini kontrol etmek için hesap güvenliğini riske atacak uygulamalardan kaçınılmalıdır. Bu amaçla üretilen uygulamalar kullanılırken instagram verilerine erişim izni verilmesi istenebilir. Profil etkinliğini ve takip etmekten çıkan hesapları bulan uygulamalar telefona ait uygulama mağazasından indirilebilir. Uygulama indirilmeden önce özellikleri, kullanıcı yorumları, güncellik durumu gibi özelliklere bakılabilir. Kimlerin takip etmeyi bıraktığını gösteren uygulamalar haricinde sitelerden de destek alınabilir.

İnstagram Takip Etmeyenleri Bulma Sitesi 2


İnstagram Takip Etmeyenleri Bulma Sitesi Şifresiz

İnstagramda farklı sebeplerle takibi bırakan kullanıcılar birden fazla yöntemle bulunabilir. Genellikle instagram takip etmeyenleri bulma sitesi şifresiz yönteminin nasıl kullanıldığı merak edilir. Ancak bu tür işlemlerde merak uyandıran yerine en güvenli olan yöntemi seçmek her zaman daha mantıklı olacaktır. Çoğu kullanıcı bu amaçla hazırlanmış uygulamalar aracılığıyla takibe başlayanları ve takipten çıkanları kontrol etmek ister.

Uygulamalara iOS cihazlarda App Store’dan, Android cihazlarda ise Google Play Store üzerinden ulaşılabilir. En çok indirilen uygulamalar arasında Follow Metter ve Follow Cop uygulamaları yer alır. Bunları kullanabilmek için herhangi bir şifre bilgisi girmeye gerek yoktur. Doğrudan mağazadan indirilerek kullanılabilir.

iOSAndroid
Follow Metterİndirİndir
Follow Copİndir (APK)

Son zamanlarda popüler hale gelen instagram takip uygulamaları resmi takipçi olmayan kullanıcıları bulmayı sağlar. Bu uygulamalar kullanılacağında kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile instagram hesabını açmak gerekir. Bazı uygulamalarda uygulama içi satın almalar ve premium özellikler ile takipçiler ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşılabilir. Genellikle ücretsiz uygulamaların asıl işlevi ücretli olan türlerinde yerine getirilir. Özellikleri tam olarak kullanabilmek için abone olmak gerekebilir.

Bu sayede kim takipten çıkmış, kim takip ediyor, karşılıklı ve karşılıksız takipler gibi bilgilerin hepsine birkaç saniye içinde ulaşılabilir. Ancak uygulamaları resmi olmadığı ve içerisinde zararlı yazılımlar gibi riskler barındırdığını unutmamak, dikkatli olmak önemlidir. Aksi halde hesap çalınması ya da cihazda sorunlar yaşanması gibi durumlar meydana gelebilir.

İnstagram Beni Takip Etmeyenler Şifresiz

Şifre bilgisi girmeden instagram takipten çıkanları öğrenmek için güvenli bir yöntem tercih edilmelidir. Genellikle uygulamaların büyük bir bölümü takipçi bilgisini göstermek için şifre bilgisi talep eder. İnstagram beni takip etmeyenler şifresiz kontrol edilmek istendiğinde ilk olarak profil bilgileri düzenlenmelidir.

Ayarlar menüsünden gizlilik ve güvenlik ayarları yapılır. Hesap verilerinden sizi takip eden hesaplar açılır. Bunların tamamı kopyalanarak boş bir excel dosyasına yapıştırılır. Aynı işlem instagram takip edilen hesaplar için de yapılır. Ardından excel dosyası üzerinden işleme devam edilir. Daha sonra tüm veriler seçilir ve koşullu biçimlendirme menüsü açılır. Menüde bulunan hücre kurallarını vurgula ve yeniden değerler seçeneklerine basılır. Bunları tamamladıktan sonra çıkan uyarı ekranına onay verilir.

Ardından ikisi arasındaki fark ortaya çıkar ve hangi hesapların takip etmediği belli olur. Bu adımlar esnasında instagram şifre bilgilerini girmeye gerek yoktur. Temel düzeyde Microsoft excel bilgisine sahip olmak yeterlidir.

En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan instagram takip etmeyen ve takipten çıkan kullanıcılar için direkt bir liste sunmaz. Bu nedenle bunları görmek için ekstra yöntemler denemeye ihtiyaç duyulabilir. Bu amaca hizmet eden şifre gerektiren uygulamalar yerine excel vb. yöntemleri tercih etmek daha güvenli olacaktır.

Daha kısa sürede pratik sonuçlar elde etmek adına iPhone ve Android telefonlarda bu amaca özel olarak geliştirilmiş farklı yazılımlar mevcuttur. Ancak bunların çeşitli risklerinin olduğunu unutmamak gerekir.

İnstagram Takip Etmeyenleri Bulma Sitesi 3

İnstagram Takip Etmeyenleri Bulma Ücretsiz

Sosyal medya kullanıcıları instagram takip etmeyenleri bulma ücretsiz imkanlardan yararlanmak istediklerinde uygulama mağazalarından seçim yapabilirler. Bu amaçla geliştirilmiş resmi bir yol olmaması nedeniyle uygulamalara olan talep her zaman fazladır. Özellikle binlerce takipçisi olan kişiler için takip etmeyenleri tek tek bulmak zor olacaktır. Bunun yerine en iyi özelliklere sahip uygulama ile sorun çözülebilir.

Sık kullanılan ücretsiz uygulamalar arasında reports for followers ilk sıralarda yer alır. Anlaşılır ve basit bir yapıya sahip olan uygulama yakın zamanda takip etmeye başlayan, takibi bırakan ve engelleyenleri analiz şablonu ile gösterir. Ayrıca uygulama ile hikayelerin izlenme analizleri ile postların görüntülenme yüzdelerine de ulaşılabilir.

En çok kullanılan diğer bir uygulama Reports Pro uygulamasıdır. Çeşitli uygulama içi satın almalara sahip olan reports pro kaybedilen instagram takipçilerini öğrenmek isteyenlere ücretsiz hizmet sunar. Gönderilerden silinen yorumlar, takipçi olmayan kaç hesabın takip edildiği gibi analizlerin hepsi uygulamadan öğrenilebilir. Uygulama sürekli güncelleme almakta olup yenilikler ile doludur.

İnstagram takip etmeyenleri bulmak için tercih edilebilecek diğer uygulamalar Twitly takipçi analiz, takipçiler ve takibi bırakanlar, Yupi gibi uygulamalardır. Bu tür uygulamaların büyük bir kısmı ücretsiz olduğundan kullanıcıların sık sık reklamlara maruz kalacaklarını unutmamaları gerekir.

Reklam içeriklerinin bazıları ücretli özel abonelikler teklif eder. Bunları kabul eden kullanıcılar ücret karşılığında daha fazla özelliğe sahip olabilir. Hangi uygulamayı indireceğine karar veremeyenler her birinin mağaza puanına, kullanıcı yorumlarına ve içeriğine göz atarak seçim yapabilir. Böylece daha kullanışlı ve avantajlı olan uygulama seçilmiş olacaktır.

İnstagram Takip Etmeyenleri Bulma Sitesi tarzındaki içeriklerimiz ilginizi çekiyorsa lütfen bizimle yorumlar kısmından paylaşarak bu tarz içeriklerin daha fazla gelmesini sağlayabilirsiniz.

İnstagram Müzik Ekleme İstediğim Şarkı Yok ile İlgili Makale İçin Tıklayın.

5/5 - (1 vote)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu