Pratik Bilgiler

Turkcell Tv Plus Televizyona Nasıl Bağlanır?

Turkcell Tv Plus Televizyona Nasıl Bağlanır? Dijital ve internet tabanlı bir televizyon platformu olan turkcell tv+ istenilen zamanda ve yerde film izlemeyi sağlar. Ücretli olan bu uygulama ilk üç ay boyunca indirimli olarak sunulur. Yapılan indirimlerden her kullanıcı sadece bir kere faydalanabilir. Eğer kullanıcılar ilerleyen dönemlerde üyeliklerini iptal ederse cayma bedeli ödemeyecektir. Eşsiz bir TV deneyimi sunan bu platformda yayınları kaydetme, çoklu ekran erişimi, gelişmiş kişiselleştirme ve geri alma gibi seçenekler vardır. Bu özellikleri kullanmak isteyen abonelerden bazıları Turkcell TV plus televizyona nasıl bağlanır sorusuna yanıt arayışına girerler. Platforma televizyondan erişmek isteyenler televizyonun internet bağlantısından yardım alabilirler. Uyumlu Smart TV’lerden platforma erişim mümkün olacaktır.

Turkcell Tv Plus Televizyona Nasıl Bağlanır?

Kullanıcılar turkcell tv plus televizyona nasıl bağlanır diye araştırdıklarında uygulamaya aynı anda birden fazla cihazdan erişilebildiği görülecektir. Android TV işletim sistemine sahip cihazlar ile yeni nesil Apple TV’ler platformun kullanılabileceği yerler arasındadır. Alternatif olarak televizyondan internete bağlanarak tvplus.com.tr web sitesini kullanarak da istenen içerikler izlenebilir. Seksenden fazla televizyon kanalına sahip olan platform istenilen programları yirmi beş saate kadar kaydetme özelliğine sahiptir. Tv plus 2 televizyona bağlamak işlemi ile en güncel ve en popüler dizi ya da filmlere ulaşılabilir. Çevrimiçi olan bu platformda ek olarak film veya dizi kiralama hizmeti de vardır. İçerik kiralama ve abonelik ücretleri kullanıcıların Superonline ve Turkcell faturalarına yansıyacaktır.

Turkcell Tv Kurulum Nasıl Yapılır?

Herhangi bir cihazda Turkcell tv kurulum nasıl yapılır diye bakıldığında bazı koşulların sağlanması gerektiği görülür. TV+ kutusu ile yayınları izleyebilmek için kullanıcının Turkcell Superonline Fiber internet müşterisi olması gerekir. Tablet, cep telefonu, bilgisayar gibi cihazlardan TV+ yayınını izleyebilmek için ise internet bağlantısının olması yeterlidir. Bu bağlantı herhangi bir operatörden ya da havaalanı, otel gibi toplu alanlardan bağlanılan internet olabilir. Önemli olan nokta internet bağlantı hızıdır. Hızın yüksek olması içeriklerin daha kaliteli ve rahat izlenebilmesini sağlanacaktır. Servise giriş sırasında cep telefonu numarasına ve şifreye ihtiyaç olacaktır.

Turkcell TV Plus Kurulum

Aboneler Turkcell TV plus kurulum işlemlerini kullanım kılavuzuna uygun şekilde yapmalıdır. Cihazı çalıştırmak için elektrik bağlantısı ile HDMI bağlantısını sağlamak gerekir. Ardından kumanda kurulumu yapılmalıdır. Bu aşamaları tamamlayan kullanıcılar seç izle, kirala izle, geri al izle, durdur, her yerden izle gibi özelliklere sahip olabilirler. Uygulamalar sayıca fazla olup abonelerin erişimine sunulur. TV+ kutusundan yapılan kullanımlar internet kotasından düşmeyecektir. Kurulumun ardından TV+ kumandasından menü tuşuna basılıp dizi, film, belgesel, çocuk film ve dizileri, profil, TV rehberi, paketler ve arama bölümlerine ulaşılabilir. Erişilebilecek içerikler abonelik sırasında tercih edilen paketin içeriğine göre farklılık gösterir. Bu nedenle abonelik işlemlerinde doğru seçimler yapılmalıdır.

TV+ Premium Paketleri (Fiyatları)

Plan AdıFiyat (TL)
Mini19,90
Standart29,90
Plus39,90
Super49,90
Ultra59,90
TV+ Premium Paketleri (Fiyatları)

Turkcell TV Plus‘ın farklı abonelik seçenekleri de mevcut olabilir, bu yüzden daha detaylı bilgi için Turkcell’in resmi web sitesini ziyaret edebilir ya da Turkcell ile iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell Tv Plus Televizyona Nasıl Bağlanır? tarzı içeriklerin daha fazla gelmesini istiyorsanız yorumlarda bize belirtmeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular?


Tivibu Kumanda Resetleme
Windowsu Etkinleştirme Yazısını Kaldırma

5/5 - (1 vote)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu